Центральна панель для вбудованої розетки Ajax СenterCover (smart) ivory
Максимальна довжина до 120см, вага до 30кг
Опис Центральна панель для вбудованої розетки Ajax СenterCover (smart) ivory
З появою вбудованої розумної розетки Outlet [type F] Jeweller в екосистемі Ajax користувачі отримали безліч можливостей які розкриваються в сценаріях автоматизації. Можна автоматично вмикати розетки за розкладом або вимикати їх, у випадку пожежної тривоги або якщо систему встановлюють під охорону. Також розетки можна комбінувати з розумними вимикачами LightSwitch.
Outlet [type F] Jeweller – це збірний пристрій, що складається із внутрішнього реле OutletCore (smart), прозорої рамки та кольорової передньої панелі з кришкою.
Саме передня панель бере на себе основну роль, коли справа доходить до створення дизайну інтер'єру будинку, квартири чи службового приміщення.
Враховуючи це, компанія Ajax створила різні варіації панелі: у формі бічної, центральної та одинарної. А оскільки в дизайні інтер'єру колір відіграє важливу роль – передбачила 8 різних кольорів, серед яких: білий, димний, сірий, графіт, слонова кістка, устричний, оливковий та чорний. Завдяки цьому, в зібраному стані все обов'язково буде виглядати ідеально і естетично.
Основні характеристики Центральна панель для вбудованої розетки Ajax СenterCover (smart) ivory
Відгуки про Центральна панель для вбудованої розетки Ajax СenterCover (smart) ivory
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Центральна панель для вбудованої розетки Ajax СenterCover (smart) ivory
