Акумулятор гелевий LPM-GL12-150AH типу GEL
Виробник: LogicPower
Опис Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 150 Ah
Переваги акумулятора гелю:
Особливості виробництва гелевих акумуляторів
Головна особливість гелевих акумуляторів – в'язка (гелеподібна) структура електроліту.
  • велику ємність,
  • стабільно однорідну реакцію на всіх частинах пластини,
  • меншу корозію пластин,
  • високу тепловіддачу,
  • мінімальні показники відшарування електроліту.
Які акумулятори краще для сонячних батарей, а який АКБ купити до безперебійника?
Як уникнути втрати ємності акумуляторної батареї в умовах частих відключень електроенергії?
Два важливі правила догляду за акумуляторами AGM, GEL, MG:
  • всі акумулятори повинні мати однакову ємність,
  • мати однакову напругу, однакову кількість циклів заряд/розряд,
  • бути з однієї партії однієї торгової марки.
Вага(кг) 42
Країна-виробник Україна
Напруга, В 12
Розмір, мм 485x172x240
Струм короткого замикання, A 3600
Тип клемі T11 (під болт М8)
Вигляд Акумулятор
бренд LogicPower
Внутрішній опір, mOm 4,5
Тип АКБ Гелевий
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Акумулятор гелевий LPM-GL12-150AH типу GEL
Немає запитань про цей товар.
Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 40 Ah
Модель:LP-4154
Немає в наявності
Реле АСКО-УКРЕМ МY3 (24В) АС
Блок живлення 12V - 8.33А - 100W LONG IP20