Автоматичний вимикач ABB 1р С20А BMS411C20
Виробник: ABB
Номінальний струм 20 А
Кількість полюсів 1
Крива відключення C
Тип монтажу Din-рейка
Номінальна відключаюча здатність 4.5 кА
Висота, мм 88
Глибина 69
Ступінь захисту IP20
Тип Модульний
Ширина, мм 17.5
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Автоматичний вимикач ABB 1р С20А BMS411C20
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Пускач магнітний АСКО-УКРЕМ ПМ 1-18-10 M7 230B (LC1-D1810)
YT-2250 Кліщі для обтискання провідників, l= 220 мм
Бездротовий датчик температури Ajax FireProtect 2 RB (Heat) Black
Немає в наявності
Люстра класична Sirius Ш 88052/6 (на 6 плафонів)
Спіральне обв'язування SWB-06 10м
Світлодіодна лампа Feron Filament LB-161 6Вт E27 2700K