Автоматичний вимикач ABB 2р С10А BMS412C10
Виробник: ABB
Номінальний струм 10 А
Тип Модульний
Ширина, мм 35
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Автоматичний вимикач ABB 2р С10А BMS412C10
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Труба гофрована двостінна D50 121950 ДКС
Немає в наявності
Труба гофрована двостінна D90 121990AN ДКС
Немає в наявності
Акумуляторний ліхтарик TGX-909A Feron
Труба гофрована двостінна D90 121990А ДКС
Розчіплювач незалежний F/SRs до FMP32
Контактор Schneider Electric RESI9 20 A, 1P+N, 2NO (R9C20263)
LED лампа TITANUM Filament G95 6W E27 2200K бронза
LED лампа TITANUM Filament T30 6W E27 2200K бронза