Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower LPW-HY-4000VA (4000Вт) 24V
Виробник: LogicPower
Немає в наявності
UPS з правильною синусоїдою та MPPT контролером:
  • у комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
  • може працювати без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою здатний автоматично керувати джерелами електричної енергії:
  • Сонячні панелі;
  • Мережа;
  • Акумуляторні батареї.
  • Свинцево-кислотні батареї (AGM, AGM MG);
  • Гелеві батареї (Gel Batteries);
  • Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4).
Купити гібридний ДБЖ з правильною синусоїдою: де застосовується?
  • домашня сонячна електростанція;
  • системи резервного живлення опалювальних котлів, автономного водопостачання тощо;
  • для безперебійного живлення потужних комп'ютерів та серверних станцій;
Гібридні інвертори з правильною синусоїдою та MPPT контролером - переваги використання:
  • у разі затінення частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
  • розумна конструкція зарядного пристрою для оптимізації роботи акумулятора;
  • функція холодного запуску.
Потужний гібридний інвертор для дому може забезпечити резервне живлення електрообладнання із сумарною потужністю до 3500 Вт. ККД інвертора – 93%.
Номінальна потужність 4000 Вт
Інтерфейси RS232, USB, RS485, Wi-Fi
Акумуляторна батарея Зовнішня
Кількість фаз (вхід/вихід) 1
Колір Білий
Призначення Для будинку, Для котла, Для серверів
Тип архітектури Лінійно-інтерактивний (line-interactive)
Тип використовуваної батареї 230
Форма вихідної напруги Правильна (чиста) синусоїда
Час перемикання, мс 10
Гарантія 24 місяці
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower LPW-HY-4000VA (4000Вт) 24V
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Пальник газовий з цанговим з'єднанням Virok 44V199
Світлодіодний світильник Luxel 157x87x35 овал 8 W 6000 K IP65 (BSO-8C)
В наявності
Зарядний пристрій Husqvarna QC250
В наявності
Диск NINJA,125*2,0*22,23, відрізний по металу/нержав.сталі,65V128
ТОП ПРОДАЖ
LED Світильник аварійний накладний з датчиком руху VIDEX 30W 2700-6500K 220V
Світильник садово-парковий PALACE A001 60Вт Е27 чорний-золото