Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) Uretech HPS-1.5-1200W (HPS-1.5K-12V)
Виробник: Uretech
Немає в наявності
Тип монтажу Настільні/вертикальні (mini tower)
Акумуляторна батарея Зовнішня
Призначення Для будинку, Для котла, Для серверів
Тип архітектури Лінійно-інтерактивний (line-interactive)
Тип використовуваної батареї 12 В
Форма вихідної напруги Правильна (чиста) синусоїда
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) Uretech HPS-1.5-1200W (HPS-1.5K-12V)
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Мікровимикач Z-15GQ22-B АСКО-УКРЕМ
В наявності
LED світильник IP65 квадратний VIDEX BHD02 9W 2400-3200-4300K Black
В наявності
Електродвигун (0,12) АІР 56 А4 IM2081 0,12 кВт*1500 об/хв
Під замовлення
Пост одномiсний "Аварiйний Стоп" ХАL-J174 АСКО-УКРЕМ
Світильник Еклетика Овал О-005 Е27 40W
Змінний світлодіодний світильник НББ МКС45 45Вт
Дротова охоронна IP-камера Ajax TurretCam (8 Mp/4 mm) Black
Ключ комбінований YATO з тріскачкою та шарніром 15 мм (YT-0196)