Кутно шліфувальна машина Procraft PW1100ES 125 мм - це інструмент, що відноситься до класу напівпрофесійних, але відрізняється при цьому високою продуктивністю. Може пропрацювати протягом тривалого терміну, якщо уважно дотримуватись правил експлуатації, що вказані виробником.
Де застосовується
УШМ Procraft PW1100ES застосовується для здійснення таких робіт:
  • Шліфування.
  • Різання.
  • Полірування поверхонь, виготовлених з різних матеріалів.
Як замовити
Основні характеристики Кутова шліфувальна машина Procraft PW1100ЕS 125 мм 1100 Вт
Комплектація Кутова шліфмашина
Захисний кожух
Бічна ручка
Ключ для контргайки
Вага 2.4 кг
Діаметр диска, мм 125
Джерело харчування Мережа
Максимальне число оборотів за хвилину 11000
Напруга 220 В
Оброблюваний матеріал Для труб, По бетону, По дереву, По каменю, По металу, По пластику
Особливості Плавний пуск, Регулятор обертів, Довга ручка
різьблення шпинделя M14
Споживана потужність, кВт 1.1
Тип Болгарки (УШМ)
Функції Шліфувальна
Країна виробник Китай
Країна реєстрації бренду Україна
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Кутова шліфувальна машина Procraft PW1100ЕS 125 мм 1100 Вт
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Під замовлення
Комплект охоронної сигналізації Ajax StarterKit Cam Plus White
В наявності
ТОП ПРОДАЖ
Датчик руху SEN51 1200W 180° IP65 чорний ARDERO
В наявності
Рулетка, прогумований корпус, 5 м х 25 мм, Progress 15-073