Точило Procraft PAE200/1350
Точило Procraft PAE200/1350
Точило Procraft PAE200/1350
Точило Procraft PAE200/1350
Точило Procraft PAE200/1350
Виробник: ProCraft
Точильний верстат оснащений потужним двигуном 350 Вт, який забезпечує швидкість обертання 2950 оборотів в хвилину. Шліфувальні диски мають діаметр 20 см. Для грубої заточки використовується диск з великими зернами. Точну шліфування можна виконати за допомогою дрібнозернистого диска.
Верстат має такі особливості:
  • Гумові присоски на підошві.
  • Низький рівень вібрації і шуму.
  • Висока потужність асинхронного двигуна.
  • Міцні захисні кожухи.
  • Диски з різною зернистістю.
  • Висока якість збірки.
Внутрішній діаметр шліфувального круга 16 мм
Зовнішній діаметр шліфувального круга 200 мм
Споживна потужність 350 Вт
Товщина шліфувального круга 32 мм
Клас Побутовий
Напруга 230 В
Особливості З підручниками/упорами, Із захисними екранами/щитками
Призначення Універсальний
Тип Точильно-шліфувальні верстати
Країна реєстрації бренду Україна
Країна-виробник товару Китай
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%