Колодка 2 гнізда без заземлення, біла NX500200
ТОП ПРОДАЖ
Виробник: NEOMAX
Кількість гнізд 2
Клас захисту IP IP20
Колір Білий
Номаніальний струм 16А
Тип Колодки для подовжувачів
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Колодка 2 гнізда без заземлення, біла NX500200
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Ланцюг STIHL RAPID MICRO (RM), крок .325" , 1.6 ММ (36860000067)
Рукавички трикотажні з поліуретановим покриттям Doloni 4560
Пускач магнітний АСКО-УКРЕМ ПМ 1-18-10 Q7 400B (LC1-D1810)
Пускач магнітний АСКО-УКРЕМ ПМ 1-09-10 Q7 400B (LC1-D0910)
Дверцi ревiзiйнi 200х400мм Домовент
Дверцi ревiзiйнi 300х300мм Домовент
Дверцi ревiзiйнi 300х400мм Домовент
Свердло по металу Bosch HSS-Co, DIN 338, 8×75 мм, 1 шт
Розетка з таймером Feron TM31
Немає в наявності
Дверцi ревiзiйнi 200х200мм Домовент