Акумуляторна батарея Must LP15-12200, 200Аг 12В (LiFePO4)
Виробник: Must
LP15-12200 BT - це літій-залізо-фосфатна (LifePO4) акумуляторна батарея з Bluetooth на 12.8В 200 Ач (2560 Вт*ч) від компанії Must Power, оснащена інтегрованою системою керування батареєю (BMS - Battery Management System). Ця система забезпечує збалансовану зарядку та розрядку, захист від глибокого розряду та перенапруги, а також захист від перегріву. В акумуляторі використовуються нові елементи компанії EVE. Цей тип батареї характеризується тривалим терміном служби (> 6000 циклів заряд-розряд), низьким рівнем саморозряду, компактними розмірами та малою вагою. Він також має високу струмову віддачу і зарядну здатність порівняно зі свинцево-кислотними батареями. Широкий діапазон робочих температур від -20 до +60°C. Батарея повністю герметична і може працювати у будь-якому положенні, нетоксична та безпечна. Виробник залишає за собою право вносити зміни до характеристик, які не погіршують якість товару, без попереднього повідомлення. Наразі партії допускають паралельне підключення до 4 батарей. LP15-12200 BT використовується в системах зберігання енергії та резервного живлення. Для підключення до батареї через мобільну програму необхідно встановити програму XiaoXiangElectric і зарядити акумулятор перед підключенням. Вся доступна інформація, як стан заряду, напруга, робочий струм, температура і т. д., передається в режимі реального часу через Bluetooth. Параметри можна переглядати за допомогою XiaoXiangElectric. Для калібрування акумулятора до правильної номінальної ємності потрібно щонайменше два цикли глибокого заряду/розряду. Особливості: Вбудована BMS. Високий ресурс >6000 циклів. Елементи: CATL/EVE (Grade A). Висока швидкість заряду (струм до 100А). Високий струм розряду до 100А. Паралельне підключення до 4 батарей. Низький саморозряд. Компактні розміри та мала вага.
Вигляд Аккумулятор
Ємність, А * год 200
Напруга, В 12
Тип АКБ Литий-железо-фосфатный (LiFePO4)
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Акумуляторна батарея Must LP15-12200, 200Аг 12В (LiFePO4)
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
YT-2313 Кліщі для обтискання концевиків, l= 205 мм
Husqvarna Бензопила 440 II, 40,9см, 1,8кВт (9677885-35)
Немає в наявності
Розетка CAT6e подвійна комп'ютерна мокко VIDEX NOTA (VF-NT-SK2PC6-BR)
ТОП ПРОДАЖ
Блок живлення на DIN-рейку 12V - 5А - 60W DR IP20
Немає в наявності
Круг шліфувальний самозачепний NovoAbrasive 125 мм Р80 NASD12580
ТОП ПРОДАЖ
BC-512 6х9 12 відп. Нульова шина з ізолятором на Din-рейку
Інтелектуальний ретранслятор сигналу Ajax ReX Black
ПФ-9/2 New Кріплення металеве кутове
Під замовлення
Свердло по металу НSS, з титановим покриттям, 13мм, Spitce | 20-320
Лампа LED VIDEX Smart C37eD3 6W E14 4100K 220V Тритактна (VL-C37eD3-06144)