Мікровимикач V-15-21C25 АСКО-УКРЕМ
Виробник: АСКО-УКРЕМ
Призначені для керування рухомими механізмами елктротехнічних пристроїв.
Номінальний струм AC15/DC0.6
Номінальна напруга AC250/DC125
Тип Кінцеві вимикачі
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Мікровимикач V-15-21C25 АСКО-УКРЕМ
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
LED вуличний ліхтар автономний VIDEX 40W 5000K
Немає в наявності
Накладний світильник Ardero BL1550 NEAPOL під лампу золото білий
YT-23051 Кліщі для обтискання кінцевиків, l= 175 мм
Блок аварійного живлення для LED світильників VIDEX VL-EMM-L23
ТОП ПРОДАЖ
Напрямний профіль З Solar 41х41х1.5 мм L=3метра