Лампа настільна акумуляторна LED TITANUM TLTF-010W 7W 2700-6000K
ТОП ПРОДАЖ
Виробник: TITANUM
Немає в наявності
- Світильник має 3 режими колірної температури: холодне світло, тепле світло та нейтральне.
Вмикання/вимикання, зміна яскравості та зміна колірної температури здійснюється сенсорною кнопкою.
Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120°.
- Лампа призначена для експлуатації в приміщенні з природним рівнем вологості (IP20).
Керування лампою:
Для зміни та перемикання режимів освітлення слід використовувати сенсорну кнопку (On/Off).
4) Четверте натискання – вимикає світло.
Комплектація:
1.
Світлодіодна лампа.
2. Кабель живлення Type-C 1м.
3. Акумулятор 3.7В, Li-ion 18650 (2шт по 1200мAг).
4. Інструкція з експлуатації.
Час роботи від акумулятора - до 7 год. Час заряджання - 4.5 год. Підключення до мережі здійснюється за допомогою кабелю Type-C (постачається в комплекті) та блоку живлення, який відповідає технічним вимогам DC 5В, 2A (адаптер в комплект не входить).
Вага (кг) 600 г
Джерело харчування Від акумулятора, Від мережі
Клас захисту IP20
Колір основи Білий
Колір плафона Білий
Колір свічення Нейтральний
Кольорова температура 2700K, 4000K, 6500K
Конструкція Поворотний плафон
Матеріал основи Пластик
Матеріал плафона Пластик
Напруга, В 230 В
Особливості З регулятором яскравості (димером), З регулюванням колірної температури
Потужність, Вт 7 Вт
Призначення Для вітальні, Для дитячої, Для кабінету, Для офісу, Для передпокою, Для спальні
Розміри 332mm x 283mm x 67mm
Світовий потік 400 Лм
Стиль Сучасний
Тип Функціональні (Для роботи / навчання)
Тип використовуваної лампи LED-модуль
Тип вимикача Сенсорний
Тип кріплення На поверхню
Гарантія 12 місяців
0%
2
0%
3
0%
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Лампа настільна акумуляторна LED TITANUM TLTF-010W 7W 2700-6000K
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
ТОП ПРОДАЖ
Настільна лампа LED Luxel TL-01W 10W 220-240V IP20 (Біла) + Нічник
В наявності
Пост трьохмiсний "Старт-Стоп-Сигнал" ХАL-В371Н29 АСКО-УКРЕМ
Вилка мережева з заземленням кутова, чорна, 16А TITANUM STANDARD
Ланцюг пильний Husqvarna X-Cut SP33G 15" 0.325 1.3 мм 64DL (5816431-64)
В наявності