AVT-1020W2835-12 (6500K-7500K) Світлодіодна стрічка smd2835 - 204 Led / m
Немає в наявності
Довжина в бухті 5
Довжина, м 1 м
Кількість діодів на метр 204
Клас захисту IP IP20
Колір свічення Білий
Кольорова температура 6500K, 7500K
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 18
Тип Світлодіодна стрічка
Тип світіння Фронтальне
Тип світлодіодів SMD 2835
Ширина стрічки, мм 10
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) AVT-1020W2835-12 (6500K-7500K) Світлодіодна стрічка smd2835 - 204 Led / m
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
ТОП ПРОДАЖ
Вилка кутова з заземленням звичайна чорна NX1104
В наявності
Настільний світлодіодний світильник Feron DE1728 чорний
Світильник VIDEX під лампу GX53 врізний Чорний (VL-SPF34R-B)
В наявності
Накладний світильник Ardero BL1530-1 NEAPOL під лампу чорний
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 12-1/32 v2.1
LED Світильник архітектурний AR072G IP54 VIDEX GU10x2
Ланцюг пильний Husqvarna H30 18" 0.325 1.3 мм Pixel 72DL (5018406-72)