МOТOКO-300RGB5050-12 Світлодіодна стрічка smd 5050
Довжина в бухті 5
Довжина, м 1 м
Кількість діодів на метр 60
Клас захисту IP IP20
Колір свічення RGB
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 14.4
Тип Світлодіодна стрічка
Тип світіння Фронтальне
Тип світлодіодів SMD 5050
Ширина стрічки, мм 10
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) МOТOКO-300RGB5050-12 Світлодіодна стрічка smd 5050
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Настільна лампа LED Luxel TL-02W 9W IP20 220-240V (Біла)
Немає в наявності
ТОП ПРОДАЖ
LED настілка Luxel Прищіпка 6W IP20 (білий) + USB, нічник (TLC-04W)