MTK-300B3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528
ТОП ПРОДАЖ
Довжина в бухті 5
Довжина, м 1 м
Кількість діодів на метр 60
Клас захисту IP IP20
Колір свічення Синій
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 4.8
Тип Світлодіодна стрічка
Тип світіння Фронтальне
Тип світлодіодів SMD 3528
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) MTK-300B3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Плашка метрична M12x1,25мм Spitce (49-583)