MTK-300R-F-3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528
Немає в наявності
Кількість діодів на метр 60
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Червоний
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Вологозахищені (герметичні), Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) MTK-300R-F-3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Архітектурний світильник Feron DH028 3Вт 4000К IP54 чорний
В наявності
Автоматичний вимикач Hager 1P C6A 1M 6kA MC106A
В наявності
Кабель для сонячних панелей H1Z2Z2-K Одескабель 1x6 Чорний
ТОП ПРОДАЖ
Вилка мережева з заземленням кутова, біла, 16А TITANUM STANDARD
LED світильник IP65 круглий VIDEX 18W 5000K