MTK-300R3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528
ТОП ПРОДАЖ
Кількість діодів на метр 60
Клас захисту IP IP20
Колір свічення Червоний
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) MTK-300R3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LB 144i KIT (АКБ+ЗП)
Під замовлення
ТОП ПРОДАЖ
Датчик руху SEN51 1200W 180° IP65 чорний ARDERO
Люмінесцентна лампа DELUX PL 11Вт 4100К 2G7 неінтегрована
Немає в наявності
Вилка без заземлення  чорна NX1102
AVT-204WW3014-12 Світлодіодна стрічка smd 3014
Акумулятор VIDEX Li-pol VLF-B902540-85 850mAh 28569
Нічник LED DOT-IT NURSERY RGB touch click 3 шт./уп. 4,5 Вт білий 3xAAA LEDVANCE