MTK-300W-F-3528-12 (7000K-8000K) Світлодіодна стрічка smd3528
ТОП ПРОДАЖ
Кількість діодів на метр 60
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Холодий білий
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Вологозахищені (герметичні), Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 4.8
Світловий потік на метр 360 Лм
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) MTK-300W-F-3528-12 (7000K-8000K) Світлодіодна стрічка smd3528
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Світлодіодна настілка Luxel 220-240V 7W (TL-06B) чорний