Тепловий насос Cooper&Hunter Evipower Premium Inverter CH-HP12UIMPRM-P
Виробник: Cooper&Hunter
Під замовлення 2-3 дні
Код: VC-359831
Робоча температура -25 °C43 °C
Максимальная температура нагрева теплоносителя, °С 60 °C
Мощность в режиме нагрева, кВт 45789
Мощность в режиме охлаждения, кВт 10
Тип компресора Инверторный
Фреон R32
Комплектація панель управления, моноблок
Джерело енергії Воздух-вода
Режими роботи Нагрев, охлаждение
Харчування 380 В
Гарантія 24 месяца
Країна реєстрації бренду США
Країна-виробник товару Китай
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Тепловий насос Cooper&Hunter Evipower Premium Inverter CH-HP12UIMPRM-P
Немає запитань про цей товар.
Код: VC-359831
Під замовлення 2-3 дні
Нещодавно переглянуті
Автоматичний вимикач ABB SH201-С25
Немає в наявності
ТОП ПРОДАЖ
Коробка настановна РК-60
В наявності
Датчик руху Feron LX02 / SEN15 чорний
В наявності
Рамка сірий графіт на 4 місця горизонтальна VIDEX NOTA (VF-NT-FR4H-GR)
Блок живлення AVT SLIM 12V IP20 2А - 24W
Немає в наявності
Бездротовий датчик температури Ajax FireProtect 2 SB (Heat) White
Світлодіодна лампа Ardero LB-201 5,4Вт E27 4000K
Гібридний однофазний інвертор SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3
Модель:LP-30379
Електроди Моноліт АНО-36 3мм 2.5кг