LED модуль для світильників 20W VIDEX VL-MLC-20C 3000-4000-6500K
Виробник: VIDEX
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
- джерела світла світильника є незамінними
- робоча напруга в діапазоні від АС 220 до 240В
- потужність – 20Вт
- висока світловіддача – 135Лм/Вт
- клас енергоспоживання – D (EU)
- час розгоряння до 100% повного світлового потоку <1 сек.
- кут розсіювання – 160°
- виріб несумісний зі світлорегуляторами
- ІІ клас захисту від ураження електричним струмом
- виріб не містить шкідливих речовин
ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ
2. Виріб може живитися лише номінальною напругою або напругою в межах зазначеного діапазону.
4. Не покривайте виріб теплоізоляційними матеріалами.
5. Не дивіться прямо на світлодіодний промінь.
8. Використаний або пошкоджений виріб слід утилізувати відповідно до чинних норм.
Гарантійний термін – 2 роки.
Напруга, В AC 220-240 V
Потужність, Вт 20 W
Призначення Для светильников
Розміри 133mm x 133mm х 22mm
Тип Модуль
Країна реєстрації бренду Украина
Країна-виробник товару Китай
0%
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) LED модуль для світильників 20W VIDEX VL-MLC-20C 3000-4000-6500K
Немає запитань про цей товар.