Автоматичний вимикач ABB 1р С25А BMS411C25
Виробник: ABB
Номінальний струм 25 А
Кількість полюсів 1
Крива відключення C
Тип монтажу Din-рейка
Номінальна відключаюча здатність 4.5 кА
Висота, мм 88
Глибина 69
Ступінь захисту IP20
Тип Модульний
Ширина, мм 17.5
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Автоматичний вимикач ABB 1р С25А BMS411C25
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
YT-25863 Набір викруток міні  YATO,L=50мм, 7шт
Немає в наявності
ТОП ПРОДАЖ
Автоматичний вимикач FB1-63 ECO 2P С32 PROMFACTOR
ТОП ПРОДАЖ
Коробка монтажна ДКС 410С4 100x100x50
Наконечники трубчаті АСКО НТ 4,0-9
Свердло 3,2 мм з ц/х., ср. серія, сталь Р6М5 А1 Україна | 20-427
Свердло 3 мм з ц/х., ср. серія, сталь Р6М5 А1 Україна | 20-425