Інвертор MSI-300-12 (300Вт) 12/220V
Виробник: Mervesan
Немає в наявності
Виробництво Туреччина
гарантія 6 місяців
Перетворювач напруги 12 / 220В
Апроксимована синусоїдна.
Потужність: 300 Вт
Напруга на вході (напруга батареї): 12 В
Напруга на виході: 220 В
Інвертор напруги Mervesan MSI-300-12 (300W), 12/220V з апроксимованою синусоїдою
Вони пропонують настроювану користувачем і доступну функціональність кнопок.
Він більш економічний, надійний та економічний, ніж інвертор із чистою синусоїдою.
Його перевага полягає у роботі з усіма резистивними навантаженнями.
Функції
Модифікований вихідний синусоїдальний сигнал
Вхід прикурювача постійного струму
Ручне керування за допомогою перемикача увімк./вимк.
Компактний, легкий, простий у використанні
автоматичне скидання
Довговічність та максимальне відведення тепла
Може живитись від вихідних розеток.
Технічні характеристики
Максимальна вихідна потужність 500 Вт.
Вихідна напруга змінного струму 230 В
Діапазон вихідної напруги змінного струму 220В – 240В
Регулювання змінного струму ±10%
Вихідний сигнал Модифікований синус
Продуктивність ≥ 90%
Захист від короткого замикання Є
Захист від перевантаження Є
ККД 85 - 90 %
Особливості Апроксимоване синусоїда, Вбудований запобіжник, Індикатор роботи
Охолодження Пасивное
Пікова потужність, Вт 500
Перетворення DC-AC
Спосіб підключення АКБ Гвинтові затискачі
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Інвертор MSI-300-12 (300Вт) 12/220V
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Реле АСКО-УКРЕМ МY3 (24В) DС
В наявності
ТОП ПРОДАЖ
Реле напруги ZUBR D40
Мережевий відеореєстратор Ajax NVR (8ch) (8EU) Black
Кріпильна панель Ajax SmartBracket для FireProtect Black
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 405X
Модель:AM 405X
Димер 600Вт срібний шовк VIDEX BINERA