Інвертор напруги ORBUS MS24-1000, 24V, 1000W, модифікований синус
Виробник: ORBUS
Немає в наявності
  • Інвертор із чистою синусоїдою
  • 2 розетки змінного струму для підключення кількох споживачів
  • Захист від високої напруги та короткого замикання для безпечної експлуатації.
  • ККД 85% завдяки технології високоефективного перетворення
Захист від короткого замикання Є
Захист від перевантаження Є
ККД 85 - 90 %
Номінальна вихідна напруга, В 220
Номінальна вхідна напруга, В 24
Охолодження Активна (вбудований вентилятор)
Перетворення DC-AC
Спосіб підключення АКБ Гвинтові затискачі
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Інвертор напруги ORBUS MS24-1000, 24V, 1000W, модифікований синус
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Лампа LED VIDEX Neoclassic C37FD 4W E14 4100K 220V з диммером (VL-C37fd-04144)
В наявності
LED лампа настільна VIDEX TF14W 20W 4100K біла
Зарядний пристрій HAVIT HV-UC110 20W USB-C 28100
В наявності
Stihl Бензопила MS 362, 40см, 3,4кВт/4,6 к.с. (11402000003)
Зварювальний напівавтомат інверторний Procraft SPH-310P
ТОП ПРОДАЖ
Акумуляторна батарея Asterion GEL 12-100 ND 12V 100 Ah
Свердло по металу Bosch HSS-Co, DIN 338, 3х33 мм, 1 шт
Коробка розподільна TY-RA 200х100х70 IP65 АСКО
Свердло по металу Bosch HSS-Co, DIN 338, 4х43 мм, 1 шт