Датчик руху та освітлення VIDEX VL-SPC12W 220V 1200W інфрачервоний
Виробник: VIDEX
Затримка - 10с -7хв.
Має високий ступінь пилу - і вологозахисту IP20.
Дистанція виявлення від 8м (при температурі <24 °).
Тип монтажу Накладні
Відстань виявлення 8 м
Клас захисту IP IP20
Колір Білий
Кут виявлення 360 °
Навантаження 1200 Вт
Розміри 88 х 34 мм
Тип Інфрачервоні
Гарантія 24 місяці
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Датчик руху та освітлення VIDEX VL-SPC12W 220V 1200W інфрачервоний
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Акумулятор LP LiFePO4 для ДБЖ 12V (12,8V) - 230 Ah (2944Wh) (BMS 150A/75A) пластик
Модель:LP-20100
Немає в наявності
LED прожектор акумуляторний IP65 TITANUM 20W 900Lm 5000K
Немає в наявності
Кнопка для двоклавішного вимикача Ajax SoloButton (2-gang) Olive
LED світильник висотний ХайБей VIDEX 150W 5000K білий