Датчик руху та освітлення VIDEX VL-SPC12W 220V 1200W інфрачервоний
Виробник: VIDEX
Затримка - 10с -7хв.
Має високий ступінь пилу - і вологозахисту IP20.
Дистанція виявлення від 8м (при температурі <24 °).
Тип монтажу Накладні
Відстань виявлення 8 м
Клас захисту IP IP20
Колір Білий
Кут виявлення 360 °
Навантаження 1200 Вт
Розміри 88 х 34 мм
Тип Інфрачервоні
Гарантія 24 місяці
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Датчик руху та освітлення VIDEX VL-SPC12W 220V 1200W інфрачервоний
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
ТОП ПРОДАЖ
Лампа LED VIDEX високоефективна A60h 11.8W E27 4100K 220V VL-A60h-11274/28601
Зарядний пристрій для акумуляторів STHOR 82542 12В, 4,2А, 230В
Немає в наявності
Картка для управління охоронною системою Ajax Pass 100 шт. Black
Окуляри захисні Husqvarna "Clear", прозорі (5449638-01)
Немає в наявності
Кнопка "Старт/Стоп" XB2-BL9425 АСКО-УКРЕМ
Bosch Дриль ударна GSB 13 RE БВП, 600Вт, 1,8кг (0601217100)
Датчик руху та освітлення VIDEX VL-SPS27W 220V 1200W інфрачервоний
Ланцюг Husqvarna X-Cut C85 18" 3/8 1.5 мм 68DL (5816266-68)