Димер 600W вугільно-чорний VIDEX NOTA (VF-NT-DM600-BL)
Виробник: VIDEX
Место монтажа В стену
Форма корпуса Прямоугольная
Вигляд монтажу Скрытый
Довжина, мм 80
Кількість кнопок 1
Клас захисту IP IP20
Колір Черный матовый
Матеріал корпусу Поликарбонат
Серія NOTA
Тип Светорегулятор (диммер)
Ширина, мм 74
Гарантія 3 года
Країна виробник Китай
Країна реєстрації бренду Украина
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Димер 600W вугільно-чорний VIDEX NOTA (VF-NT-DM600-BL)
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Блок живлення AVT SLIM 12V IP20 3А - 36W
ТОП ПРОДАЖ
Лічильник NIK 2301 АP3.0000.0.11 380B 3ф (5-120А)
ТОП ПРОДАЖ
MTK-300B3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528
Плашка метрична M12x1,25мм Spitce (49-583)