Лампа LED високоефективна VIDEX Filament T52F 50W E27 5000K 220V VL-T52F-50275/28450
Виробник: VIDEX
Високопотужна LED лампа VIDEX Filament T52F 50W E27 5000K забезпечує рівний світловий потік і максимальну яскравість з першої секунди роботи. Дана модель є високоефективною, адже навіть у порівнянні зі звичайними світлодіодними лампами вона має кращу світловіддачу і меншу потужність, тому і є ефективніша. Завдяки використанню такої лампи ви зможете додатково заощаджувати на витратах електроенергії.
Лампа не має відчутного для людського ока ефекту мерехтіння. Сумісна з більшістю вимикачів з нічним підсвічуванням. Лампа підходить для освітлення житлових і комерційних приміщень, офісів. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння і ударів. Лампа призначена для роботи у побутових мережах змінного струму зі стандартною напругою 220В 50/60Гц.
Особливості:
- Потужність – 50Вт.
- Має високу світловіддачу – 170Лм/Вт.
- Енергоефективність освітлення – A++.
- Кут розсіювання – 360°.
- Робоча напруга в діапазоні від АС 185 до 265В.
- Сумісна з більшістю вимикачів з нічним підсвічуванням.
Гарантійний термін – 2 роки.
Гарантія 24 місяці
Матеріал колби Скло+пластик
Робоча напруга, В AC 185-265 V
Температурний режим експлуатації, C° -20°C ~ + 40°С
Індекс кольору Ra (CRI) 80
Енергоефективність 170 Лм/Вт
Клас енергоспоживання А ++
Кольорова температура Денне світло
Кут розсіювання ° 360
Особливості Філаментна
Потужність, Вт 50
Призначення Для вуличних світильників, промислове освітлення
Розміри 52mm х 280mm
Термін служби (тільки LED), год 50000
Тип Філаментні лампи
Тип цоколя E27
Форма колби Капсула
Країна реєстрації бренду Україна
Країна-виробник товару Китай
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Лампа LED високоефективна VIDEX Filament T52F 50W E27 5000K 220V VL-T52F-50275/28450
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
ТОП ПРОДАЖ
Вилка мережева з заземленням кутова, чорна, 16А TITANUM STANDARD
Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-1500 LCD, 12В
Немає в наявності
Пускач магнітний АСКО-УКРЕМ ПМ 3-40 Q7 400B (LC1-D4011)
ТОП ПРОДАЖ