Портативний зарядний пристрій сонячна панель VIDEX VSO-F4120 18V 120W
Виробник: VIDEX
Портативний сонячний зарядний пристрій VIDEX VSO-F4120 18V 120W - представляє собою досить потужний зарядний пристрій у вигляді сонячної панелі в компактному ергономічному виконанні. Основне призначення якого перетворювати сонячне світло на електрику для негайного виробництва відновлюваної енергії, цим самим забезпечивши вам автономну роботу. Потужність панелі розрахована для заряджання різноманітних гаджетів та персональних пристроїв, таких як мобільний телефон, павербанк, планшет, ліхтарик, квадрокоптер і навіть портативні зарядні станції потужністю до 300Вт включно.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Панель має високий ступінь захисту від вологи, але слід уникати потрапляння води у вихідні порти.
- Вбудована система контролера USB, що робить вихід напруги стабільним і безпечним для пристроїв.
- В складеному вигляді не займає багато місця і виглядає як сумка-портфель.
- Потужна, з підтримкою технологій швидкої зарядки QC3.0 та PD3.0
ТЕХНІЧНИЙ ОПИС:
Максимальна потужність (Pm): 120Вт ± 5%
Максимальна напруга живлення (Vmp)
: 18В
Максимальна сила струму (Imp)
: 5.5А
Напруга холостого ходу (Voc): 21.5В
Сила струму короткого замикання (Isc): 6.0А
Ефективність сонячної панелі: 22%
Вихідні порти
- DC: 18В, 5.5А (Max) (DC5521)
- Type-C: 5В/9В/12В/15В/20В 3А (PD60W)
- QC3.0 (USB1): 5В, 3А; 9В, 2А; 12В, 1.5А (18W)
- USB (USB2): 5В, 3А (Max)
Розмір у складеному вигляді: 420x540х60мм
Розмір у розгорнутому вигляді
: 1670x540х30мм
Кількість секцій сонячної панелі: 4
Матеріали
: Високоефективний монокристалічний кремній + водонепроникна тканина Oxford 600D + ПЕТ
Довжина кабелю: 3м
Колір:
Сірий + Помаранчевий
Вага: 3.76 кг
Гарантія: 2 роки
USB1 (QC3.0) DC 5/3A, 9 В/3A, 5 x)
Вага 3,76 кг
Довжина кабелю 3 м
Заряджається від Сонячної енергії
Захист від Удароміцний
Колір Сіро-помаранчевий
Роз'єми 2USB, Type-C, DC
Розміри 1670 х 540 х 30 мм
Тип Зовнішня сонячна батарея
0%
2
0%
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Портативний зарядний пристрій сонячна панель VIDEX VSO-F4120 18V 120W
Немає запитань про цей товар.