AVT-1-NEON 120B2835-220V-7W / m IP65 8 * 16mm Світлодіодний неон синій smd2835
Внесіть диво у свою обстановку з неоновою стрічкою 220В AVT-1-NEON 120B2835-220V-7W/m IP65 8x16mm синя
Сяючий синій відтінок
Синя неонова стрічка AVT-1-NEON з високоефективними 120B2835 LED створює чудове синє свічення, надаючи простору почуття спокою та гармонії. Її споживана потужність 7W/m забезпечує тривале та стабільне освітлення.
Універсальність та захищеність
Стрічка має ступінь захисту IP65, що забезпечує стійкість до вологості та пилу, ідеально підходить для використання всередині та зовні приміщень. З її компактними розмірами 8x16mm установка стає простою та зручною, забезпечуючи безліч можливостей для освітлення.
Довжина в бухті 50
Довжина, м 1 м
Кількість діодів на метр 120
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Синій
Кратність різання 1 м
Напруга, В 220 В
Особливості Вологозахищені (герметичні), Без контролера
Потужність, Вт/м 7
Тип Неон
Тип світіння Фронтальне
Тип світлодіодів SMD 2835
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) AVT-1-NEON 120B2835-220V-7W / m IP65 8 * 16mm Світлодіодний неон синій smd2835
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Антивандальний LED-світильник GLOBAL 1-GBH-03-1550-E 15W 5000K
Немає в наявності
ТОП ПРОДАЖ
MTK-2835W (5500-6000K) 28W Комплект лінійок smd 2835 для заміни тубов
Мережевий фільтр на 5 гнізд 1,8м із заземленням Luxel (4401)
ТОП ПРОДАЖ
Подовжувач 5м на 2 гнізда із заземленням Luxel (7115)
Аккумуляторная батарея StihlAK 20
Комплект конектор 1-фазний + заглушка VIDEX чорний
LED світильник круглий VIDEX DL6R 18W 3000K-4000K-6500K White