AVT-1-NEON 120R2835-220V-7W / m IP65 8 * 16mm Світлодіодний неон червоний smd2835
AVT-1-NEON 120R2835-220V-7W/m: Червоний неон підкреслює стиль
Неонова стрічка 220V AVT-1-NEON 120R2835-220V-7W/m IP65 8x16mm червона поєднує в собі яскравість та унікальний дизайн. Із захистом IP65, вона забезпечує виразне та надійне освітлення.
Довжина в бухті 50
Довжина, м 1 м
Кількість діодів на метр 120
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Червоний
Кратність різання 1 м
Напруга, В 220 В
Особливості Вологозахищені (герметичні), Без контролера
Потужність, Вт/м 7
Тип Неон
Тип світіння Фронтальне
Тип світлодіодів SMD 2835
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) AVT-1-NEON 120R2835-220V-7W / m IP65 8 * 16mm Світлодіодний неон червоний smd2835
Немає запитань про цей товар.