AVT-120R2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
AVT-120R2835-220V-6W SMD 2835: Червоне сяйво для виняткових моментів
Світлодіодна стрічка 220В 1м AVT-120R2835-220V-6W SMD 2835 120 LED/m IP65 червоний являє собою відмінний інструмент для створення приголомшливих візуальних ефектів. З 120 LED/m та захистом IP65, ця стрічка забезпечує привабливе та надійне освітлення.
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Червоний
Кратність різання 1 м
Напруга, В 220 В
Ширина стрічки, мм 10
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) AVT-120R2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
Немає запитань про цей товар.