AVT-120Y2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
AVT-120Y2835-220V-6W SMD 2835: Сяйво жовтого у вашому просторі
Світлодіодна стрічка 220В 1м AVT-120Y2835-220V-6W SMD 2835 120 LED/m IP65 жовтий привносить теплоту та радість у будь-який простір. З 120 LED/m та IP65 захистом, вона забезпечує яскравість та довговічність у будь-яких умовах.
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Жовтий
Кратність різання 1 м
Напруга, В 220 В
Ширина стрічки, мм 10
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) AVT-120Y2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Командоапарат з ключом 3х поз ХВ2-ВG03 АСКО-УКРЕМ
Немає в наявності
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPE-B-PSW-430VA+ (300Вт) 1-15A
Немає в наявності
ТОП ПРОДАЖ
Штепсельна розетка 16А з заземленням біла TITANUM STANDARD