AVT 60RGB5050-220V-5W / m IP65 15 * 6mm №1 Світлодіодна стрічка smd5050
AVT-60RGB5050-220V-5W SMD 5050: Барвистий світ RGB освітлення
Світлодіодна стрічка 220В 1м AVT-60RGB5050-220V-5W SMD 5050 60 LED/m IP65 RGB дозволяє вам перевизначити свій простір з повним спектром кольорів. З 60 LED/m та захистом IP65, вона пропонує яскравість і довговічність, які вам потрібні.
AVT-60RGB5050-220V-5W SMD 5050: Насолоджуйтесь вибухом кольору
Довжина в бухті 50
Довжина, м 1 м
Кількість діодів на метр 60
Клас захисту IP IP65
Колір свічення RGB
Кратність різання 1 м
Напруга, В 220 В
Особливості Вологозахищені (герметичні), Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 5
Тип Світлодіодна стрічка
Тип світіння Фронтальне
Тип світлодіодів SMD 5050
Ширина стрічки, мм 15
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) AVT 60RGB5050-220V-5W / m IP65 15 * 6mm №1 Світлодіодна стрічка smd5050
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
ТОП ПРОДАЖ
Перемикач 1 клав. перекидний чорний KCD2-203 B/B АСКО-УКРЕМ
Припій на котушці Sn60Pb40 1мм 100 г 76810