AVT-120P2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
Немає в наявності
AVT-120P2835-220V-6W SMD 2835: Ніжне рожеве освітлення
Світлодіодна стрічка 220В 1м AVT-120P2835-220V-6W SMD 2835 120 LED/m IP65 рожевий створює унікальну атмосферу. З 120 LED/m та захистом IP65, вона забезпечує м'яке та довговічне освітлення.
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Рожевий
Кратність різання 1 м
Напруга, В 220 В
Ширина стрічки, мм 10
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) AVT-120P2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Настільна лампа LED Luxel TL-01B 10W 220-240V IP20 (Чорна) + Нічник