AVT-120G2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
AVT-120G2835-220V-6W SMD 2835: Зустрічайте свіжість зелені
Світлодіодна стрічка 220В 1м AVT-120G2835-220V-6W SMD 2835 120 LED/m IP65 зелений - це унікальне поєднання свіжості та яскравості. З 120 LED/m та рівнем захисту IP65, ця стрічка створює чудові враження та забезпечує надійність у будь-яких умовах.
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Зелений
Кратність різання 1 м
Напруга, В 220 В
Ширина стрічки, мм 10
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) AVT-120G2835-220V-6W / m IP65 10 * 6mm Світлодіодна стрічка smd2835
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Декоративний світильник Ardero AL6196-1ARD SCANDY під лампу
Командоапарат з ключем 3х поз ХВ2-ВG33 АСКО-УКРЕМ
Штепсельна розетка 10А без заземлення біла TITANUM STANDARD