MTK-300WW-F-3528-12 (2700K-3500K) Світлодіодна стрічка smd3528
ТОП ПРОДАЖ
Кількість діодів на метр 60
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Теплий білий
Кольорова температура 2700K, 3500K
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Вологозахищені (герметичні), Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 4.8
Світловий потік на метр 600 Лм
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) MTK-300WW-F-3528-12 (2700K-3500K) Світлодіодна стрічка smd3528
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Світлодіодний настільний світильник 7W (TL-06W) білий Luxel
Настільна лампа LED Luxel TL-04W 6W IP20 (Біла) + USB, Нічник
Настільна лампа LED Luxel TL-01B 10W 220-240V IP20 (Чорна) + Нічник