MTK-600WW-F-3528-12 (2700K-3500K) Світлодіодна стрічка smd3528 - подвійна щільність
Кількість діодів на метр 120
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Теплий білий
Кольорова температура 2700K, 3500K
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Вологозахищені (герметичні), Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 9.6
Світловий потік на метр 600 Лм
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
LED світильник автономний настінний IP54 VIDEX VL-BHSO-003-S 500Lm 5000K
Кутова шліфувальна машина Procraft PW1100ЕS 125 мм 1100 Вт