MTK-600B3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528 - подвійна щільність
Немає в наявності
Довжина в бухті 5
Довжина, м 1 м
Кількість діодів на метр 120
Клас захисту IP IP20
Колір свічення Синій
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 9.6
Тип Світлодіодна стрічка
Тип світіння Фронтальне
Тип світлодіодів SMD 3528
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) MTK-600B3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528 - подвійна щільність
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Вилка мережева з заземленням пряма, біла, 16А TITANUM STANDARD
В наявності
Вимикач кiнцевий МЕ 8166 АСКО-УКРЕМ
В наявності
Струбцина магнітная YATO YT-0865 122x190x25мм
Мікровимикач Z-15GQ22-B АСКО-УКРЕМ
Зварювальний апарат інверторний ПАТОН ЕСО-200Е DC MMA
Шина Husqvarna 18" 0.325" 1.3 мм SM SN 72DL (5859432-72)