MTK-600G-F-3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528 - подвійна щільність
Немає в наявності
Кількість діодів на метр 120
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Зелений
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Вологозахищені (герметичні), Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) MTK-600G-F-3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528 - подвійна щільність
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Світильник світлодіодний квадратний Ultralight RL 2048 48Вт
LED світильник сонячний IP54 TITANUM 700Lm 5000K Сенсорний
ТОП ПРОДАЖ
Диск NINJA,125*1,6*22,23, відрізний по металу/нержав.сталі,65V127
В наявності
ТОП ПРОДАЖ
Світильник світлодіодний квадратний Ultralight RL 2036 36Вт