MTK-600W-F-3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528 - подвійна щільність
Кількість діодів на метр 120
Клас захисту IP IP65
Колір свічення Білий
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Вологозахищені (герметичні), Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 9.6
Світловий потік на метр 600 Лм
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) MTK-600W-F-3528-12 Світлодіодна стрічка smd3528 - подвійна щільність
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower LPW-HY-4000VA (4000Вт) 24V
LED світильник аварійний ВИХІД односторонній TITANUM 230V