MTK-600NW3528-12 (4000K-4500K) 8mm Світлодіодна стрічка smd3528 - подвійна щільність
Кількість діодів на метр 120
Клас захисту IP IP20
Колір свічення Нейтральний (білий)
Кольорова температура 4000K, 4500K
Кратність різання 1 м
Напруга, В 12 В
Особливості Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) MTK-600NW3528-12 (4000K-4500K) 8mm Світлодіодна стрічка smd3528 - подвійна щільність
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
ТОП ПРОДАЖ
Кнопка "грибок" "Стоп" червона ХВ2-ВС42 (d=40мм) АСКО-УКРЕМ
ТОП ПРОДАЖ
Сигнальна арматура червона  AD22-22DS 220В АС АСКО-УКРЕМ
LED светильник с декоративной подсветкой VIDEX 18W 4000K Белый
Кнопка "грибок"  "Стоп" червона ХВ2-ВR42 (d=60мм) АСКО-УКРЕМ