Стрічка світлодіодна  AVT-630CW2835-24V smd 2835
Довжина в бухті 5
Довжина, м 1 м
Кількість діодів на метр 126
Клас захисту IP IP20
Колір свічення Холодний білий
Кратність різання 1 м
Напруга, В 24 В
Особливості Гнучкі, Самоклеючі, Без контролера
Потужність, Вт/м 9
Тип Світлодіодна стрічка
Тип світіння Фронтальне
Тип світлодіодів SMD 2835
Ширина стрічки, мм 8
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Стрічка світлодіодна AVT-630CW2835-24V smd 2835
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Люстра світлодіодна у вітальню Sirius 8929-10 128W
ТОП ПРОДАЖ
Реле напруги ZUBR D40
Шинопровід Feron CAB1100 3м чорний
Немає в наявності
Світлодіодна лампа Feron LB-37 1Вт E27 RGB
Husqvarna Бензопила 450 II, 50,2см, 2,4кВт (9705593-75)
Немає в наявності
Свердло 3,5 мм з ц/х., ср. серія, сталь Р6М5 А1 Україна | 20-431