Світильник висотный LED VIDEX 100W 5000K 220V 18000Lm чорний (VL-HB01-1005B)27644
Виробник: VIDEX
Немає в наявності
LED світильник висотний High Bay VIDEX HB01 100W 18000Lm 5000K - це високопотужний світильник промислового типу. Світильник VIDEX служить для заміни звичайного освітлення в різних складських та виробничих приміщеннях, а також для використання в промислових системах освітлення, де безперервне освітлення потрібно 24 години на добу 7 днів на тиждень (не підходить для використання в побутових приміщеннях). Виріб оснащений легким і міцним алюмінієвим корпусом. Світильник монтується підвісним способом за монтажне кільце, переважно на гак та кріпиться до нерухомих опор. При тривалому використанні виріб може сильно нагріватись,але при цьому не перегрівається, а його лампа здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого періоду часу. Його розміри становлять усього 265x148мм.
Для підключення напряму до мережі з напругою 220В, світильник обладнаний драйвером, який забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга становить 110-277В, 50/60Гц.
Тип монтажу Зовнішні
Джерело харчування Від мережі
Клас захисту IP IP65
Колір основи Чорний
Колір свічення Денне світло
Кольорова температура 5000K
Максимальна потужність світильника 100 Вт
Матеріал основи Алюміній
Напруга мережі AC 110-277 V
Розміри 265x148 мм
Тип джерела світла LED-модуль
Форма Кругла
Гарантія 36 місяців
Країна реєстрації бренду Україна
Країна-виробник товару Китай
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Світильник висотный LED VIDEX 100W 5000K 220V 18000Lm чорний (VL-HB01-1005B)27644
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Перемикач кулачковий пакетний ПКП SBI 32A/2.823 (0-1 3 полюси)