Блок живлення для магнітних трекових систем VIDEX 100W VL-TRMS-P100B Зовнішній
Виробник: VIDEX
Габарити (ВхШхГ), см 2.6х28.5x2.4
Колір Чорний
Тип Адаптер для шинопровода
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення для магнітних трекових систем VIDEX 100W VL-TRMS-P100B Зовнішній
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Стрічка світлодіодна AVT-840WW3528-12V smd 2835
Акумуляторна батарея Procraft Battery 20/2 2 Ач
Світлодіодний світильник Feron AL510-1 3W 4000K
LED світильник IP65 лінійний магістральний VIDEX BNWL05 36W 1.2М 5000K 220V