Блок живлення для магнітних трекових систем VIDEX 200W VL-TRMS-P200B Зовнішній
Виробник: VIDEX
Габарити (ВхШхГ), см 34x2.4x3.1
Колір Чорний
Тип Адаптер для шинопровода
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Блок живлення для магнітних трекових систем VIDEX 200W VL-TRMS-P200B Зовнішній
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
YT-22861 Кліщі для обтискання гідравлічні, d 16-240, l= 470 мм
LED Світильник круглий накладний VIDEX 24W 5000K Black