Автоматичний вимикач ABB 1р С32А BMS411C32
Виробник: ABB
Номінальний струм 32 А
Кількість полюсів 1
Тип Модульний
Ширина, мм 17.5
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Автоматичний вимикач ABB 1р С32А BMS411C32
Немає запитань про цей товар.
Автоматичний вимикач ABB 2р С10А BMS412C10
Труба гофрована двостінна D50 121950 ДКС
Немає в наявності
Труба гофрована двостінна D90 121990AN ДКС
Немає в наявності
Акумуляторний ліхтарик TGX-909A Feron
Труба гофрована двостінна D90 121990А ДКС
Розчіплювач незалежний F/SRs до FMP32
Контактор Schneider Electric RESI9 20 A, 1P+N, 2NO (R9C20263)
LED лампа TITANUM Filament G95 6W E27 2200K бронза