Круг шліфувальний самозачепний NovoAbrasive 125 мм Р180 NASD125180
Виробник: NovoAbrasive
Вигляд Зачистні
Діаметр диска 125
Робочий матеріал Метал, Нержавіюча сталь
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Круг шліфувальний самозачепний NovoAbrasive 125 мм Р180 NASD125180
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Акумулятор свинцево-кислотний Videx 6FM7.2 12V/7.2Ah color box 1
Акумуляторна батарея Edon 100Аг 24В (LiFePo4)
ТОП ПРОДАЖ
Світлодіодний акумуляторний світильник Ardero EL121ARD
ТОП ПРОДАЖ
Акумулятор свинцево-кислотний Videx 6FM9 12V/9Ah color box 1
Сигнальна арматура біла AD22Е-8DS 220В АC АСКО-УКРЕМ
Круг алмазний відрізний 1A1R 200х1,6/1,2х10х25,4 Hard ceramics (11120048015)
Маса магнітна 200А (4015518)