Круг шліфувальний самозачепний NovoAbrasive 125 мм Р240  NASD125240
Виробник: NovoAbrasive
Вигляд Зачистні
Діаметр диска 125
Зернистість 240
Робочий матеріал Метал, Нержавіюча сталь
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Круг шліфувальний самозачепний NovoAbrasive 125 мм Р240 NASD125240
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Картка для управління охоронною системою Ajax Pass 10 шт. Black
ТОП ПРОДАЖ
Лічильник GAMA100 G1М.153.220.F3.B2.P2.C300.V1 (5-80)
Немає в наявності
Настільний світлодіодний світильник Ardero DE1729ARD 9 W білий
Акумулятор свинцево-кислотний Videx 6FM12 12V/12Ah color box 1