Круг шліфувальний самозачепний NovoAbrasive 150 мм Р120 NASD150120
Виробник: NovoAbrasive
Вигляд Зачистні
Діаметр диска 150
Зернистість 120
Робочий матеріал Метал, Нержавіюча сталь
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Круг шліфувальний самозачепний NovoAbrasive 150 мм Р120 NASD150120
Немає запитань про цей товар.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Корпус HJ9-5 (5-мiсний) АСКО-УКРЕМ
YT-2305 Кліщі для обтискання кінцевиків, l= 175 мм