LED ліхтар вуличний IP65 100W 10000Lm 5000K VL-SLE16-1005
Виробник: VIDEX
Немає в наявності
LED вуличний ліхтар VIDEX IP65 100W 10000Lm 5000K призначений для вуличного освітлення промислових, паркових, прибудинкових територій, дитячих майданчиків, зон відпочинку, доріг, торгових або рекламних локацій. Завдяки широкому діапазону робочої температури може використовуватися як за низьких, так і за високих температур, що забезпечить якісне освітлення, яке відповідає сучасним вимогам, протягом тривалого терміну.
Діаметр 62 мм
Матеріал основи Алюміній
Потужність, Вт 100 Вт
Розміри 500 х 196 х 76 мм
Світловий потік, Лм (LED) 10000
Сила струму 500 мА
Гарантія 2 року
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) LED ліхтар вуличний IP65 100W 10000Lm 5000K VL-SLE16-1005
Немає запитань про цей товар.
Немає в наявності
Нещодавно переглянуті
Коробка розподільча захищена, 4 вводи/тип А, IP68 серії UProbox
Ніж складаний YATO 190 мм (YT-76051)
В наявності
Електродвигун (5,5) АІР 132 S6 IM1081 5,5 кВт*1000 об/хв
В наявності
Розумна WIFI розетка із заземленням Luxel SM-05
ТОП ПРОДАЖ
Блок живлення на DIN-рейку 12V - 5А - 60W DR IP20
Круг шліфувальний самозачепний NovoAbrasive 125 мм Р80 NASD12580
ТОП ПРОДАЖ
BC-512 6х9 12 відп. Нульова шина з ізолятором на Din-рейку
Інтелектуальний ретранслятор сигналу Ajax ReX Black
ПФ-9/2 New Кріплення металеве кутове
Під замовлення
Свердло по металу НSS, з титановим покриттям, 13мм, Spitce | 20-320